Aktualności

Oddalił się z miejsca kwarantanny – policjanci ustalają jego zakres odpowiedzialności

Data publikacji 18.03.2020

Siemiatyccy policjanci ustalają zakres odpowiedzialności mężczyzny objętego kwarantanną. Mężczyzna nie przebywał wczoraj w miejscu kwarantanny. Policja kolejny raz apeluje o odpowiedzialne zachowanie, w tym o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń, współpracę i realizowanie poleceń służb.

Siemiatyccy policjanci ustalają zakres odpowiedzialności mężczyzny objętego kwarantanną. Wczoraj, około 11.30 dzielnicowy, w trakcie weryfikacji osób objętych kwarantanną ustalił, że jedna z nich nie przebywa w miejscu kwarantanny. W trakcie rozmowy telefonicznej z mężczyzną okazało się, że jest on w banku. Policjant stanowczo powiedział mężczyźnie, że natychmiast musi wrócić do domu i przestrzegać wprowadzonych ograniczeń. Rozmówca dodał, że opuszcza już bank i wraca do domu. O zaistniałej sytuacji funkcjonariusz pilnie powiadomił służby sanitarne. Podczas kolejnej rozmowy telefonicznej mężczyzna był już w domu. Teraz siemiatyccy policjanci ustalają jego zakres odpowiedzialności.

Policja kolejny raz apeluje o odpowiedzialne zachowanie, w tym o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń, współpracę i realizowanie poleceń służb. W tym trudnym dla wszystkich momencie ważne jest, aby stosować się do poleceń wszystkich funkcjonariuszy!