OKAZJA CZYNI ZŁODZIEJA - Aktualności - KPP Siemiatycze

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

OKAZJA CZYNI ZŁODZIEJA

Siemiatyccy policjanci zatrzymali 71-latka, który podczas zakupów w jednym ze sklepów na terenie miasta ukradł pozostawiony przez innego klienta portfel z dokumentami i pieniędzmi. Mundurowi odzyskali również mienie. Amator cudzej własności usłyszał już zarzut kradzieży i teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

We wtorek policjanci z siemiatyckiej "patrolówki", ustalili podejrzanego o kradzież portfela z dokumentami i pieniędzmi w kwocie około 3150 złotych. Tego samego dnia 71-latek był już w rękach policji. Jak ustalili mundurowi, do zdarzenia doszło w dniu zgłoszenia około 8:30 w jednym ze sklepów na terenie miasta. 29-letni mieszkaniec Siemiatycz, robiąc zakupy, pozostawił na dolnej ladzie portfel z pieniędzmi oraz dokumentami. 71-latek również robił zakupy w tym samym sklepie i zauważył portfel pozostawiony przez młodego mężczyznę. Portfel schował do kieszeni, po czym dokończył zakupy i wyszedł ze sklepu. Amator cudzej własności usłyszał już zarzut kradzieży, teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. 

Policjanci apelują o szczególną uwagę i nie pozostawianie w widocznym miejscu wartościowych przedmiotów. ,,Okazja czyni złodzieja’’.