Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci informują mieszkańców o „Mapie zagrożeń bezpieczeństwa”

Data publikacji 13.07.2016

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach zorganizowali w Drohiczynie punkt informacyjny, w którym osoby zainteresowane mogły zapoznać się z możliwościami i zasadami korzystania z nowego narzędzia Policji jakim interaktywna „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa”.

W dniu dzisiejszym przed Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Drohiczynie, funkcjonariusze Policji zorganizowali punkt informacyjny dotyczący „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”. Mieszkańcy miasta i gminy Drohiczyn mieli możliwość dowiedzieć się, na jakich zasadach działa nowe, policyjne narzędzie informatyczne, jakim jest „mapa” oraz w jaki sposób można zgłosić o problemie czy zagrożeniu w konkretnym miejscu czy rejonie. Osoby zainteresowane mogły również  porozmawiać z policjantami o bezpieczeństwie w swoim miejscu zamieszkania a także o bezpieczeństwie podczas wakacji a w szczególności podczas wypoczynku nad wodą.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl