KPP Siemiatycze

Aktualności

Blok KWP

Polecamy

Punkty zgłoszenia autokaru do kontroli
KMZB
Reporter Podlaskiej Policji
Działania Priorytetowe Dzielnicowych
Dopalacze
Stop agresji drogowej
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi
Odblaski? Biorę w ciemno!
Kampania społeczna pod nazwą „Ja pamiętam … A TY?”
Nieskradzione
Komunikacja z osobami z dysfunkcją słuchu
Dokumenty Zastrzeżone
Krzywdy dziecka - Reaguj Zgłoś
Konkurs dla przedszkoli na ODBLASK
Niebieska Linia
Telefon zaufania dzieci

Ruch drogowy

 1. Policjanci przypominają o odblaskach

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach przypominają o obowiązku noszenia elementów odblaskowych poza terenem zabudowanym po zmierzchu.

 2. Ostrzeżenia przedświąteczne

  Trwa "gorący" przedświąteczny tydzień. Tydzień świątecznych porządków i zakupów. Niestety okres ten wykorzystują również złodzieje i włamywacze.

 3. Trzech nietrzeźwych kierujących zatrzymanych dzięki Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa

  Trzech nietrzeźwych kierujących zatrzymali siemiatyccy policjanci podczas minionego weekendu weryfikując Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Niechlubnym rekordzistą okazał się 48-letni mężczyzna, który zdecydował się wsiąść za kierownicę mając blisko3 promile alkoholu w organizmie.

 4. „Bezpieczne Mikołajki” w Siemiatyczach

  W ramach akcji informacyjno-edukacyjnej „Świeć Przykładem” włączając się do ogólnopolskich działań pod nazwą „Dzień odblasków 2017” siemiatyccy funkcjonariusze odwiedzili najmłodszych uczestników ruchu drogowego by od najmłodszych lat zachęcać do korzystania z elementów odblaskowych, nie tylko po zapadnięciu zmroku poza obszarem zabudowanym, ale również w obszarze zabudowanym na nieoświetlonych lub słabo oświetlonych odcinkach dróg.

 5. "Dzień odblasków 2017" na drogach powiatu siemiatyckiego

  Dzisiaj na terenie całego kraju, po raz kolejny przeprowadzany jest „Dzień Odblasków”. Do ogólnopolskich działań włączyli się także siemiatyccy policjanci, którzy propagowali bezpieczeństwo na drogach naszego powiatu.

 6. Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych

  Siemiatyccy policjanci włączyli się w obchody Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych. Funkcjonariusze apelowali do odbiorców akcji o rozsądek na drodze, a także wręczali im tematyczne materiały profilaktyczne.

Praca w Policji