KPP Siemiatycze

Aktualności

Blok KWP

Polecamy

Mapa zagrożeń
Reporter Podlaskiej Policji
Dopalacze
Stop agresji drogowej
Punkty zgłoszenia autokaru do kontroli
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi
Odblaski? Biorę w ciemno!
Głuchoniemi

Ruch drogowy

 1. „Bezpieczna droga do szkoły” w Siemiatyczach

  Siemiatycki dzielnicowy spotkał się z dziećmi w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Siemiatyczach. Mundurowy w ramach akcji ,,Bezpieczna droga do szkoły” uczył najmłodszych uczestników ruchu drogowego jak bezpiecznie poruszać się po drodze.

 2. „Znicz 2016” - ostrzeżenia i zmiany w organizacji ruchu

  W najbliższych dniach większość z nas odwiedzi groby najbliższych. W wielu przypadkach będzie się to wiązało z pokonaniem znacznych odległości, czasami nawet setek kilometrów. Tradycyjnie - policjanci w tych dniach dbać będą o nasze bezpieczeństwo organizując akcję „Znicz 2016”, która w tym roku rozpocznie się już w piątek – 28 października i potrwa do 2 listopada.

 3. Bądź widoczny na drodze - Odblaski? Biorę w Ciemno!

  Początek jesieni, zmiana aury i szybciej zapadający zmrok powodują pogorszenie warunków drogowych. Ograniczona widoczność ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu, zwłaszcza pieszych i rowerzystów. Policjanci apelują o rozwagę i używanie elementów odblaskowych.

 4. Drogowi "piraci" zatrzymani dzięki Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa

  Dwaj kierujący samochodami osobowymi odpowiedzą przed sądem za wykroczenia drogowe ujawnione w związku z nowym narzędziem jakim jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Obaj już stracili prawo jazdy.

 5. „Bezpieczny przedszkolak” z siemiatyckimi funkcjonariuszami

  Jak właściwie zachować się na drodze, jak bezpiecznie przechodzić przez ulicę, co zrobić w przypadku ataku psa i jak postępować w kontaktach z nieznajomymi? Na te i inne pytania odpowiadają dzieciom siemiatyccy policjanci w ramach akcji "Bezpieczny Przedszkolak".

 6. Działania "Truck & Bus” w powiecie siemiatyckim.

  Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach w ramach realizowanych działań "Truck & Bus", kontrolowali autobusy, pojazdy ciężarowe oraz dostawcze. Funkcjonariusze m.in. sprawdzali trzeźwość kierujących, stan techniczny pojazdów oraz dokonywali pomiarów prędkości.