KPP Siemiatycze

Aktualności

Reporter Podlaskiej Policji
Dopalacze
Stop agresji drogowej
Głuchoniemi

Ruch drogowy

 1. Kontrole „gimbusów” w Siemiatyczach

  Policjanci siemiatyckiej drogówki prowadzą na terenie powiatu kontrole autobusów szkolnych. Na szczęście funkcjonariusze nie stwierdzili dotychczas większych uchybień w tych pojazdach.

 2. Zderzenie podczas wyprzedzania

  Kierujący mercedesem podczas wyprzedzania zderzył się ze skręcającym w lewo audi, a następnie zjechała do rowu gdzie uderzył w drzewo. W wyniku wypadku kierująca osobówką trafiła do szpitala. Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniają teraz policjanci z Siemiatycz.

 3. Pościg za pijanym "skuterkiem"

  Prawie dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał nieletni kierowca „skuterka”, który nie zatrzymał się do kontroli. Został schwytany po pościgu przez siemiatyckich policjantów.

 4. Zderzenie podczas wyprzedzania

  Kierująca volkswagenem podczas wyprzedzania zderzyła się ze skręcającym w lewo renault. W wyniku wypadku sześć osób trafiło do szpitala. Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniają teraz policjanci z Siemiatycz.

 5. Na polskich drogach jest bezpieczniej!

  Mniej wypadków drogowych oraz spadek liczby zabitych i rannych osób - tak przedstawia się bilans bezpieczeństwa na polskich drogach w lipcu. Według wstępnych danych w wypadkach zginęło o 32 osoby mniej niż w lipcu 2014 r. Spadła także liczba wypadków – o 542 oraz liczba osób rannych – o 752.

 6. MSW: Bezpieczny autobus

  Ministerstwo Spraw Wewnętrznych kontynuuje kampanię „Bezpieczny Autobus". Usługa pozwala sprawdzić podstawowe dane na temat autobusu lub autokaru. Dzięki niej można się upewnić czy autobus, którym my lub nasi bliscy będą jechać, ma ważne badanie techniczne i aktualne OC. Informacje o autobusie można otrzymać całkowicie bezpłatnie.