KPP Siemiatycze

Aktualności

Blok KWP

Polecamy

Mapa zagrożeń
Reporter Podlaskiej Policji
Dopalacze
Stop agresji drogowej
Punkty zgłoszenia autokaru do kontroli
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi
Odblaski? Biorę w ciemno!
Kampania społeczna pod nazwą „Ja pamiętam … A TY?”
Nieskradzione
Dokumenty Zastrzeżone
Głuchoniemi

Ruch drogowy

 1. ,,Piesi” - Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego

  Siemiatyccy mundurowi prowadząc działania ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego, głównie pieszych przypominają i apelują o rozwagę na drogach, używanie elementów odblaskowych zwłaszcza podczas poruszania się poboczami i podczas przechodzenia przez jezdnię.

 2. Bądź widoczny po zmroku! Odblaski? Biorę w ciemno!

  Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach w trakcie codziennej służby zwracają uwagę na konieczność używania elementów odblaskowych. Mundurowi przypominają, że każdy pieszy, który porusza się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym zobowiązany jest do noszenia odblasków w sposób widoczny innym uczestnikom ruchu drogowego.

 3. Pieszy i odblask to bezpieczeństwo każdego uczestnika ruchu drogowego

  Na terenie powiatu siemiatyckiego cały czas trwają działania ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa "niechronionych uczestników ruchu drogowego" w ramach kampanii profilaktycznej pn. „Odblaski? Biorę w ciemno!”. Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach przypominają, że każda osoba poruszająca się po zmierzchu poza obszarem zabudowanym musi, przede wszystkim dla własnego bezpieczeństwa, nosić elementy odblaskowe, umieszczone w sposób widoczny dla kierujących.

 4. Przekroczył prędkość o 51 km/h - kolejne zatrzymane prawo jazdy

  Wczoraj policjanci siemiatyckiej "drogówki" wspólnie z policjantami OPP w Białymstoku zatrzymali kolejne prawo jazdy kierującemu, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym. Kierującym był obywatel Mołdawii, który osobowym citroenem jechał o 51 km/h za szybko. To kolejny taki przypadek na terenie powiatu siemiatyckiego.

 5. Podsumowanie kampanii „Twoje światła – Twoje bezpieczeństwo” w powiecie siemiatyckim

  Policjanci siemiatyckiej drogówki w okresie od 10 do 21 grudnia 2016 roku aktywnie włączyli się w kampanię "Twoje światła - Twoje bezpieczeństwo". Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na stan i jakość oświetlenia w kontrolowanych pojazdach.

 6. To Ty zdecydujesz jak będą wyglądały Twoje święta

  Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Dla wielu z nas to czas wyjazdów, podróży oraz odwiedzin bliskich osób. Dlatego wspólnie zadbajmy o nasze bezpieczeństwo. Zróbmy wszystko, aby te wyjątkowe grudniowe dni minęły w spokojnej i bezpiecznej atmosferze.