KPP Siemiatycze

Aktualności

Blok KWP

Polecamy

Punkty zgłoszenia autokaru do kontroli
KMZB
Reporter Podlaskiej Policji
Działania Priorytetowe Dzielnicowych
Dopalacze
Stop agresji drogowej
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi
Odblaski? Biorę w ciemno!
Kampania społeczna pod nazwą „Ja pamiętam … A TY?”
Nieskradzione
Dokumenty Zastrzeżone
Krzywdy dziecka - Reaguj Zgłoś
Głuchoniemi
Niebieska Linia
Telefon zaufania dzieci

Ruch drogowy

 1. Razem powstrzymajmy przemoc wobec dzieci!!! Trwa Kampania "19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży".

  Przez pierwsze 19 dni listopada pracownicy i funkcjonariusze siemiatyckie Komendy uczestniczą w kampanii "19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży".

 2. „Znicz 2017” - ostrzeżenia i zmiany w organizacji ruchu

  W najbliższych dniach większość z nas odwiedzi groby najbliższych. W wielu przypadkach będzie się to wiązało z pokonaniem znacznych odległości, czasami nawet setek kilometrów. Tradycyjnie - policjanci w tych dniach dbać będą o nasze bezpieczeństwo organizując akcję „Znicz 2017”, która w tym roku rozpocznie się już w piątek – 27 października i potrwa do 2 listopada.

 3. ,,Świeć przykładem” - bądź widoczny na drodze!

  Siemiatyccy policjanci włączyli się w ogólnopolską akcję „Świeć przykładem”. W tym tygodniu na ulicach powiatu siemiatyckiego mundurowi zachęcali do używania elementów odblaskowych także na terenie miasta. Celem odblaskowej akcji społecznej jest podniesienie bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego w nadchodzącym okresie jesienno – zimowym.

 4. Policjanci przypominają o odblaskach

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach przypominają o obowiązku noszenia elementów odblaskowych poza terenem zabudowanym po zmierzchu.

 5. Powiatowe święto Seniora z siemiatyckimi mundurowymi

  Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach realizują program profilaktyczny „poMOC, a nie przeMOC!”. Głównym celem akcji jest przeciwdziałanie przemocy w rodzinie wobec osób starszych, schorowanych i niepełnosprawnych. Zwiększenie świadomości na temat zjawiska przemocy w rodzinie jest istotne zarówno dla jej ofiar, jak również osób, które mają kontakt z takimi osobami lub są jej świadkami.

 6. "Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok" w Siemiatyczach

  Siemiatyccy dzielnicowi realizując założenia programu MSWiA „Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok”, odwiedzają placówki oświatowe w podległych rejonach. Spotykają się z nauczycielami, rozmawiają z rodzicami i dziećmi dbając o bezpieczeństwo uczniów.

Praca w Policji