KPP Siemiatycze

Aktualności

Blok KWP

Polecamy

Mapa zagrożeń
Reporter Podlaskiej Policji
Dopalacze
Stop agresji drogowej
Punkty zgłoszenia autokaru do kontroli
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi
Głuchoniemi

Ruch drogowy

 1. Policjant poza służbą zatrzymał nietrzeźwego rowerzystę.

  W piątek wieczorem funkcjonariusz siemiatyckiej Policji, będący poza służbą, zatrzymał pijanego rowerzystę. Mężczyzna miał ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

 2. Podsumowanie weekendu na siemiatyckich drogach

  Siedmiu nietrzeźwych kierujących na drogach powiatu siemiatyckiego i trzech którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h zatrzymanych przez policjantów podczas wakacyjnego weekendu. Apelujemy o trzeźwość, rozsądek i bezpieczną jazdę.

 3. Policjanci siemiatyckiej drogówki w trosce o bezpieczeństwo pieszych

  Siemiatyccy policjanci w poniedziałek (08.08.2016r.) na powiecie siemiatyckim prowadzili działania skierowane szczególnie na poprawę bezpieczeństwa „niechronionych uczestników ruchu drogowego”.

 4. Nietrzeźwi kierujący w wakacyjny weekend

  W miniony weekend siemiatyccy policjanci zatrzymali dwie osoby, które zdecydowały się na jazdę pod wpływem alkoholu. Teraz postępowaniem nieodpowiedzialnych kierowców zajmie się sąd.

 5. Działania Trzeźwość w powiecie siemiatyckim

  Siemiatyccy policjanci, w ramach ogólnopolskiej kampanii „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”, przeprowadzili wczoraj działania pod nazwą „Alkohol i Narkotyki”. Skontrolowali trzeźwość ponad 600 kierujących. Okazało się, że trzech z nich jechało na „podwójnym gazie”. Ta ogólnopolska inicjatywa ma na celu kreowanie postaw uczestników ruchu drogowego związanych z brakiem przyzwolenia na kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu.

 6. Ogólnopolska kampania „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”

  "Nigdy nie jeżdżę po alkoholu" to hasło ogólnopolskiej kampanii, której celem jest integracja i aktywizacja społeczeństwa wokół zasady: piłeś - nie jedź! Partnerem merytorycznym akcji jest Komenda Główna Policji. Podczas kontroli drogowych policjanci będą rozdawać kierującym naklejki z hasłem akcji.