KPP Siemiatycze

Aktualności

Blok KWP

Polecamy

Mapa zagrożeń
Reporter Podlaskiej Policji
Dopalacze
Stop agresji drogowej
Punkty zgłoszenia autokaru do kontroli
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi
Głuchoniemi

Ruch drogowy

 1. Bezpieczna droga do szkoły z siemiatyckimi funkcjonariuszami

  Dzisiaj siemiatyccy funkcjonariusze w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły/domu 2016”, przeprowadzili nietypową praktyczną lekcję z uczniami Szkoły Podstawowej nr 1 w Siemiatyczach.

 2. „Bezpieczny przedszkolak” z siemiatyckimi funkcjonariuszami

  Jak właściwie zachować się na drodze, jak bezpiecznie przechodzić przez ulicę, co zrobić w przypadku ataku psa i jak postępować w kontaktach z nieznajomymi? Na te i inne pytania odpowiadają dzieciom siemiatyccy policjanci w ramach akcji "Bezpieczny Przedszkolak".

 3. „Bezpieczna droga do szkoły” z siemiatyckimi funkcjonariuszami

  Siemiatyccy policjanci rozpoczęli działania prewencyjne pod nazwą "Bezpieczna droga do szkoły/domu 2016". Wczoraj mundurowi odwiedzili pierwszoklasistów. Wszystko po to by edukować najmłodszych mieszkańców powiatu siemiatyckiego w zakresie bezpiecznych zachowań już od najmłodszych lat.

 4. Policjant poza służbą zatrzymał nietrzeźwego rowerzystę.

  W piątek wieczorem funkcjonariusz siemiatyckiej Policji, będący poza służbą, zatrzymał pijanego rowerzystę. Mężczyzna miał ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

 5. Podsumowanie weekendu na siemiatyckich drogach

  Siedmiu nietrzeźwych kierujących na drogach powiatu siemiatyckiego i trzech którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h zatrzymanych przez policjantów podczas wakacyjnego weekendu. Apelujemy o trzeźwość, rozsądek i bezpieczną jazdę.

 6. Policjanci siemiatyckiej drogówki w trosce o bezpieczeństwo pieszych

  Siemiatyccy policjanci w poniedziałek (08.08.2016r.) na powiecie siemiatyckim prowadzili działania skierowane szczególnie na poprawę bezpieczeństwa „niechronionych uczestników ruchu drogowego”.