KPP Siemiatycze

Aktualności

Polecamy

Niebieska Linia
SeksTurystyka
Akademia seniora

Ruch drogowy

 1. Pościg za pijanym "skuterkiem"

  Prawie dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał nieletni kierowca „skuterka”, który nie zatrzymał się do kontroli. Został schwytany po pościgu przez siemiatyckich policjantów.

 2. Zderzenie podczas wyprzedzania

  Kierująca volkswagenem podczas wyprzedzania zderzyła się ze skręcającym w lewo renault. W wyniku wypadku sześć osób trafiło do szpitala. Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniają teraz policjanci z Siemiatycz.

 3. Na polskich drogach jest bezpieczniej!

  Mniej wypadków drogowych oraz spadek liczby zabitych i rannych osób - tak przedstawia się bilans bezpieczeństwa na polskich drogach w lipcu. Według wstępnych danych w wypadkach zginęło o 32 osoby mniej niż w lipcu 2014 r. Spadła także liczba wypadków – o 542 oraz liczba osób rannych – o 752.

 4. MSW: Bezpieczny autobus

  Ministerstwo Spraw Wewnętrznych kontynuuje kampanię „Bezpieczny Autobus". Usługa pozwala sprawdzić podstawowe dane na temat autobusu lub autokaru. Dzięki niej można się upewnić czy autobus, którym my lub nasi bliscy będą jechać, ma ważne badanie techniczne i aktualne OC. Informacje o autobusie można otrzymać całkowicie bezpłatnie.

 5. Akcja „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu” w powiecie siemiatyckim.

  Blisko 77 kontroli stanu trzeźwości kierujących pojazdami – to efekt prowadzonej w dniu dzisiejszym w Siemiatyczach akcji „trzeźwy poranek” w ramach kampanii „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”.

 6. Nowy alkomat mieszkańcom miasta

  Policjanci z Siemiatycz otrzymali nowe urządzenie do badania zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Podarowany alkomat ułatwi badanie na zawartość alkoholu i wpłynie na stan bezpieczeństwa na drogach powiatu siemiatyckiego.