KPP Siemiatycze

Aktualności

Blok KWP

Polecamy

Reporter Podlaskiej Policji
Działania Priorytetowe Dzielnicowych
Dopalacze
Stop agresji drogowej
Punkty zgłoszenia autokaru do kontroli
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi
Odblaski? Biorę w ciemno!
Kampania społeczna pod nazwą „Ja pamiętam … A TY?”
Nieskradzione
Dokumenty Zastrzeżone
Głuchoniemi
Niebieska Linia

Ruch drogowy

 1. Bądź widoczny - NOŚ ODBLASKI

  Piesi, to grupa uczestników ruchu drogowego najbardziej narażona na tragiczne w skutkach zdarzenia drogowe. Warto zadbać o własne bezpieczeństwo i wyposażyć siebie i bliskich w co najmniej jeden element odblaskowy, a następnie umieścić go w miejscu widocznym dla innych użytkowników ruchu drogowego.

 2. Jechał 136 km/h w terenie zabudowanym - stracił prawo jazdy

  500 złotowy mandat karny oraz zatrzymane prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości na ulicy 11 Listopada w Siemiatyczach. Kierujący jechał o 86 km/h za szybko w terenie zabudowanym.

 3. Mundurowi z Siemiatycz przypominają o odblaskach

  Siemiatyccy policjanci prowadzą działania skierowane na zwiększenie bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu. Mundurowi sprawdzają, w jaki sposób piesi poruszają się po drogach i czy noszą odblaski oraz jak zachowują się kierowcy w pobliżu przejść dla pieszych.

 4. Siemiatyccy policjanci czuwają nad bezpieczeństwem "Niechronionych uczestników ruchu drogowego"

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Siemiatyczach podczas codziennej służby czuwają nad bezpieczeństwem „Niechronionych uczestników ruchu drogowego”. Funkcjonariusze zwracają szczególną uwagę na wykroczenia popełniane przez pieszych, rowerzystów oraz kierowców samochodów, naruszających prawa niechronionych uczestników ruchu drogowego.

 5. Bądź widoczny - NOŚ ODBLASKI

  Siemiatyccy policjanci przypominają, że każdy pieszy poruszający się po zmierzchu poza obszarem zabudowanym musi, nosić elementy odblaskowe, umieszczone w sposób widoczny dla kierujących. Mundurowi apelują też do pieszych poruszających się także w mieście aby nosili odblaski, które znacząco podnoszą widoczność na drodze.

 6. Na rzecz bezpieczeństwa na siemiatyckich drogach

  Policjanci siemiatyckiej drogówki kontrolują pojazdy poruszające się po drogach powiatu siemiatyckiego. Wszystko po to, by mieszkańcom naszego regionu zapewnić bezpieczne pokonywanie codziennej trasy z domu do pracy, szkoły, sklepu.