KPP Siemiatycze

Aktualności

Polecamy

Ruch drogowy

 1. Sarna potrąciła mężczyznę

  Do nietypowego zdarzenia doszło na krajowej 62 w okolicach Drohiczyna. Kierujący renaultem stracił panowanie nad samochodem i wjechał do rowu, gdzie dachował. Gdy wyszedł samochodu i oglądał swoje auto uderzyła w niego sarna potrącona przez przejeżdżający autobus. Mężczyzna trafił do szpitala. Teraz przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniają siemiatyccy policjanci.

 2. Wypadek na 19 w Siemiatyczach

  Siemiatyccy policjanci zatrzymali prawo jazdy 20 letniemu kierowcy Volkswagena Passata za rażące naruszenie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzna odpowie przed sądem.

 3. Potrącenie pieszej

  Kierujący mazdą podczas omijania innego pojazdu potrącił 73-latkę. Kobieta trafiła do szpitala w Siemiatyczach. Teraz policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku.

 4. „Znicz 2014” – podsumowanie

  Podczas tegorocznej akcji „Znicz” podlascy policjanci zatrzymali prawie 40 pijanych kierowców. W tym czasie na terenie województwa doszło do 3 wypadków drogowych, w których 5 osób zostało rannych. To znacznie mniej niż w roku ubiegłym.

 5. O bezpieczeństwie w ruchu drogowym w Perlejewie

  Policjanci spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Perlejewie, gdzie promowali zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W ramach kampanii społecznej„Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym” dzieci otrzymały serduszka. Natomiast w ramach przypomnienia o obowiązku noszenia odblasków poza terenem zabudowanym po zmroku uczniowie otrzymali elementy odblaskowe.