KPP Siemiatycze

Aktualności

Polecamy

Reporter Podlaskiej Policji
Dopalacze
Stop agresji drogowej
Widzisz potrzebujących pomocy dzwoń
Głuchoniemi

Ruch drogowy

 1. Siemiatycka inauguracja spotkań poświęconych konsultacjom społecznym

  W Starostwie Powiatowym w Siemiatyczach odbyła się inauguracja konsultacji społecznych, które będą organizowane do końca lutego na terenie Siemiatycz i powiatu. Policjanci spotkali się z przedstawicielami lokalnych władz. Konsultacjom społecznym przyświeca jeden cel stworzenie „Mapy bezpieczeństwa i porządku publicznego”.

 2. Zobaczyli pijanego kierowcę, zadzwonili na policję.

  Co raz większa społeczna świadomość o zagrożeniu jakie stwarzają nietrzeźwi kierowcy, przyczynia się do ich eliminowania z dróg powiatu siemiatyckiego. Tak jak w gminie Mielnik oraz gminie Dziadkowice, gdzie dzięki reakcji świadków, przestępcy zza kierownicy trafili w ręce policjantów.

 3. Brak odpowiedzialności na drodze

  Dwóch pijanych kierowców i jednego kierującego posiadającego zakaz prowadzenia pojazdów zatrzymali policjanci od poniedziałku na drogach powiatu siemiatyckiego.

 4. Bezpieczne ferie w Siemiatyckim Ośrodku Kultury

  Siemiatyccy policjanci wspólnie z ratownikiem medycznym siemiatyckiego pogotowia spotkali się z dziećmi spędzającymi ferie zimowe w Siemiatyckim Ośrodku Kultury by omówić podstawowe zasady prawidłowego zachowania podczas zimowego wypoczynku oraz prawne i medyczne aspekty udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

 5. Kontrole „gimbusów” w Siemiatyczach

  Policjanci siemiatyckiej drogówki prowadzą na terenie powiatu kontrole autobusów szkolnych. Na szczęście funkcjonariusze nie stwierdzili dotychczas większych uchybień w tych pojazdach.

 6. Zderzenie podczas wyprzedzania

  Kierujący mercedesem podczas wyprzedzania zderzył się ze skręcającym w lewo audi, a następnie zjechała do rowu gdzie uderzył w drzewo. W wyniku wypadku kierująca osobówką trafiła do szpitala. Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniają teraz policjanci z Siemiatycz.