KPP Siemiatycze

Aktualności

Blok KWP

Polecamy

Punkty zgłoszenia autokaru do kontroli
KMZB
Reporter Podlaskiej Policji
Działania Priorytetowe Dzielnicowych
Dopalacze
Stop agresji drogowej
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi
Odblaski? Biorę w ciemno!
Kampania społeczna pod nazwą „Ja pamiętam … A TY?”
Nieskradzione
Dokumenty Zastrzeżone
Głuchoniemi
Niebieska Linia

Ruch drogowy

 1. Podsumowanie działań „Prędkość” w powiecie siemiatyckim

  W miniony weekend na terenie powiatu siemiatyckiego policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego przeprowadzili akcję pod nazwą „Prędkość”. W ramach działań zatrzymano do kontroli drogowej 81 kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość.

 2. Siedmioro nieodpowiedzialnych kierowców odpowie przed sądem

  Siemiatyccy policjanci w miniony weekend zatrzymali aż siedmiu kierujących, którzy postanowili wsiąść za kierownicę pod wpływem alkoholu. Teraz wszyscy za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem.

 3. Przekroczył prędkość o 51 km/h - kolejne zatrzymane prawo jazdy

  Policjanci siemiatyckiej "drogówki" zatrzymali kolejne prawo jazdy kierującemu, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym. Kierującym był mieszkaniec Zaścianek, który osobowym volvo jechał o 51 km/h za szybko. To kolejny taki przypadek na terenie powiatu siemiatyckiego.

 4. RUSZYŁA KAMPANIA „ŁAPKI NA KIEROWNICĘ”

  Ogólnopolska kampania „Łapki na kierownicę” – rozpoczęta… Dziś przed budynkiem Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku odbył się briefing poświęcony inauguracji tego przedsięwzięcia na terenie województwa podlaskiego, w którym udział wziął Zastępca Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku podkomisarz Dariusz Matynka. Inicjatywa ma za zadanie przeciwdziałać zagrożeniom w ruchu drogowym związanym z używaniem telefonu komórkowego podczas kierowania pojazdem, a wszystko - z myślą o poprawie bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego.

 5. Dzień profilaktyki z siemiatyckimi policjantami

  Siemiatyccy policjanci wzięli udział w „Miejskich Obchodach Przeciwdziałania Uzależnieniom” zorganizowanym przez Urząd Miasta w Siemiatyczach. Przedsięwzięcie było doskonałą okazją, by porozmawiać z mieszkańcami, a w szczególności z dziećmi i młodzieżą o szeroko rozumianym bezpieczeństwie.

 6. Na rzecz bezpieczeństwa na siemiatyckich drogach

  Policjanci siemiatyckiej drogówki kontrolują pojazdy poruszające się po drogach powiatu siemiatyckiego. Wszystko po to, by mieszkańcom naszego regionu zapewnić bezpieczne pokonywanie codziennej trasy z domu do pracy, szkoły, sklepu.

Praca w Policji