KPP Siemiatycze

Aktualności

Blok KWP

Polecamy

Mapa zagrożeń
Reporter Podlaskiej Policji
Dopalacze
Stop agresji drogowej
Punkty zgłoszenia autokaru do kontroli
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi
Odblaski? Biorę w ciemno!
Głuchoniemi

Ruch drogowy

 1. Siemiatyckie działania w trosce o bezpieczeństwo pieszych.

  Siemiatyccy policjanci wczoraj i dziś na ternie powiatu siemiatyckiego prowadzą działania skierowane szczególnie na poprawę bezpieczeństwa „niechronionych uczestników ruchu drogowego”.

 2. Pieszy i odblask to bezpieczeństwo każdego uczestnika ruchu drogowego

  Na terenie powiatu siemiatyckiego cały czas trwają działania ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa "niechronionych uczestników ruchu drogowego" w ramach kampanii profilaktycznej pn. „Odblaski? Biorę w ciemno!”. Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach przypominają, że każda osoba poruszająca się po zmierzchu drogami poza obszarem zabudowanym musi, przede wszystkim dla własnego bezpieczeństwa, nosić elementy odblaskowe, umieszczone w sposób widoczny dla kierujących.

 3. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”.

  Siemiatyccy policjanci prowadzą na terenie powiatu działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym pod hasłem „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Ta grupa użytkowników dróg, w przeciwieństwie do kierowców i pasażerów samochodów, pozbawiona jest jakiejkolwiek technicznej ochrony.

 4. Odblaski? Biorę w ciemno!” – podczas działań „Znicz 2016”

  Trwa policyjna akcja „Znicz 2016”. Siemiatyccy policjanci w ramach tych działań kontynuują akcję edukacyjno – profilaktyczną pod nazwą „Odblaski? Biorę w ciemno!”. Mundurowi informują o odblaskowym obowiązku i zachęcają do noszenia elementów odblaskowych także na terenie miasta. Ponadto dbają o porządek i bezpieczeństwo, zwłaszcza na drogach.

 5. „Bezpieczna droga do szkoły” w Siemiatyczach

  Siemiatycki dzielnicowy spotkał się z dziećmi w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Siemiatyczach. Mundurowy w ramach akcji ,,Bezpieczna droga do szkoły” uczył najmłodszych uczestników ruchu drogowego jak bezpiecznie poruszać się po drodze.

 6. „Znicz 2016” - ostrzeżenia i zmiany w organizacji ruchu

  W najbliższych dniach większość z nas odwiedzi groby najbliższych. W wielu przypadkach będzie się to wiązało z pokonaniem znacznych odległości, czasami nawet setek kilometrów. Tradycyjnie - policjanci w tych dniach dbać będą o nasze bezpieczeństwo organizując akcję „Znicz 2016”, która w tym roku rozpocznie się już w piątek – 28 października i potrwa do 2 listopada.